Poznaj nasze promocje i nowości

Zapisz się na nasz newsletter, aby otrzymywać informacje o nowościach i promocjach w Perfumeri Niszowej Lulua.

Podobnie jak Ty nie lubimy SPAMu - zapewniamy, że będziesz otrzymywać nie więcej niż 1 wiadomość miesięcznie.
Przewiń do strony
Ophir 30 ml EDP Zobacz większe

Ophir 30 ml EDP

BLACKBIRD

Planeta Ophir, czyli centrum handlu we Wszechświecie Blackbird. To właśnie tutaj cenne surowce wymieniane są na Element 79 – naturalną substancję, którą wydziela spotykana wyłącznie na Ophirze roślina. Jest niewyobrażalnie cenna, dlatego że stanowi świetny materiał napędowy dla wszelkiego rodzaju maszyn, potrafi przystosować kompletnie nieprzyjazne życiu środowisko do zasiedlenia i przedłużać życie. Niewiarygodne! Nie jest to, zatem, zaskoczeniem, że próbuje się sprzedawać Element 79 w każdy możliwy sposób. Również w perfumach. Na planecie Ophir stworzono zapach, który można dostać wyłącznie „spod lady.” Zawiera mikroskopijną ilość pożądanej substancji i nosi jej nazwę. Mówi się, że zapach ten dodaje nadprzyrodzonych umiejętności, takich jak telekineza czy jasnowidzenie, ale znacznie częściej słyszy się, że to po prostu ładny zapach :)

Ophir otwiera się gęstą nutą drewna sandałowego, której rzeźwość od razu sugeruje, że jest to wyrafinowany, drzewny zapach. Niespodziewanie energiczne mleczno – orzechowe nuty podkręcone pikantnym akordem fasoli tonka, pistacji, orzechów laskowych i gałki muszkatołowej zaskakują swoją obecnością, próbując osiągnąć harmonię z nutami drzewnymi. Kiedy zapach się uspokaja, do głosu dochodzi szafran z wyczuwalną nutą siana i metalicznym akcentem złota. Właśnie w tym momencie okazuje się, że to szafran jest prawdziwym skarbem całej kompozycji, który sprawia, że chcesz ją nosić. Na samym końcu, kiedy wszystkie elementy już ucichną czuć różę, lawendę i czarny pieprz, który dodaje jeszcze odrobinkę energii.

Perfumiarz: Aaron Way

Nuty zapachowe: drewno sandałowe, fasola tonka, olejek amyrisowy, Fokienia hodginsii (cyprys) , olejek muhuhu, olej z dzikiej róży, cedr, gwajak, mirt, cyprys, liście palisandru, kadzidło frankońskie, szafran, pistacje, orzech laskowy, opoponaks, lawenda, nasiona piżmianu, wawrzyn, róża, czarny pieprz, gałka muszkatołowa

395,00zł

Dodaj do listy zakupów