Poznaj nasze promocje i nowości

Zapisz się na nasz newsletter, aby otrzymywać informacje o nowościach i promocjach w Perfumeri Niszowej Lulua.

Podobnie jak Ty nie lubimy SPAMu - zapewniamy, że będziesz otrzymywać nie więcej niż 1 wiadomość miesięcznie.
Przewiń do strony
Escentric 04 30 ml EDT Zobacz większe

Escentric 04 30 ml EDT

Escentric Molecules
Javanol to molekuła, która posiada taką samą promienność i trwałość jak nuta naturalnego drewna sandałowego, ale jest zwiewna i transparentna jak żaden sandałowiec w naturze.

Jak mówi Geza Schoen: „Najbardziej kocham w javanolu jego niemalże psychodeliczną świeżość. Pachnie jak upłynniona, metaliczna skórka z grejpfruta wylana wprost na łóżko usłane aksamitnymi różami o kremowym kolorze.”

Javanol w pewnym sensie zachowuje się podobnie do Iso E Super w Escentric Molecules 01. Tak samo jak Iso E Super pojawia się i znika. Osoba, która ją nosi w pewnym momencie przestaje ją czuć, ale po chwili z powrotem wyczuwa jej obecność.

Javanol nie występuje w naturze. Stworzoną ją w laboratorium Givaudan w 1996 roku.

Escentric 04 to formuła krążąca wokół javanolu, która podkreśla grejpfrutowe akcenty obecne w molekule. W rezultacie jest to nietuzinkowa, świeża interpretacja zapachu sandałowego, która syczy rześkimi nutami skórki grejpfruta w otwarciu z odrobiną skórki limonki. Jałowiec i różowy pieprz uzupełniają o dodatkową dawkę świeżości, a marihuana wydobywa z miąższu grejpfruta łagodniejsze akordy. Sercem zapachu jest irys połączony ze świeża, delikatną różą stworzoną tak naprawdę z czterech różnych różanych składników. Finisz zapachu jest balsamiczny i drzewny – javanol połączony z nieco słodszą sandałową molekułą o nazwie polysantol.
„W pozostałym zapachach Escentric użyłem sporą ilość danej molekuły, ale javanol jest jak trufle. Wystarczy kilka plasterków ułożonych na wierzchu twojego dania, żebyś przeniósł się do nieba.”
Javanol i polysantol stanowią łącznie 15% zapachu Escentric 04.

293,00zł

Dodaj do listy zakupów