Poznaj nasze promocje i nowości

Zapisz się na nasz newsletter, aby otrzymywać informacje o nowościach i promocjach w Perfumeri Niszowej Lulua.

Podobnie jak Ty nie lubimy SPAMu - zapewniamy, że będziesz otrzymywać nie więcej niż 1 wiadomość miesięcznie.
Przewiń do strony
Żel do golenia 150 ml Zobacz większe

Żel do golenia 150 ml

ACQUA DI PARMA

Lekki, kremowy żel, który zmienia się w bogatą pianę w kontakcie ze skórą, unosząc włosy dla doskonałego i precyzyjnego golenia. Idealny dla mężczyzn o delikatnej i wrażliwej skórze i dla tych, którzy wolą szybsze golenie.

DZIAŁANIE:
Doskonale przylega do skóry optymalizując gładkie i precyzyjne przesuwanie ostrza, minimalizując podrażnienia w celu szybszego i bardziej komfortowego golenia. Zawiera olejki z eudermy, nie wysusza i chroni skórę przed powstawaniem podrażnień. Pozostawia skórę miękką i przyjemnie świeżą.

STARANNIE DOBRANE SKŁADNIKI:
Kwas Hialuronowy: tworzy warstwę ochronną na skórze, redukując podrażnienia spowodowane przez ostrze.
Olejek Eteryczny z Cytryny: głęboko oczyszcza wszystkie typy skóry w bardzo delikatny sposób, dzięki swoim właściwościom regulacyjnym.
Ekstrakt z Bazylii:stosowany w przemyśle kosmetycznym dla swoich właściwości tonizujących, jak również do odświeżania i re-mineralizacji warstw skóry.
Olejek z Granatu: dobrze znany ze swoich właściwości zmiękczających i kojących, jest doskonałym środkiem na podrażnioną skórę po goleniu. Zwęża pory i daje matowe wykończenie. * test in vitro

JAK STOSOWAĆ:
1. Zwilż twarz ciepłą wodą i zastosuj niewielką ilość żelu do golenia. Masuj okrągłymi ruchami. Żel natychmiast przekształci się w bogatą pianę.
2. Gól w kierunku wzrostu włosów.
3. Usuń pozostałości produktu zimną wodą.
4. Osusz skórę i zastosuj preferowany produkt po goleniu.

WSKAZÓWKA BARBERA:
Nakładaj niewielką ilość produktu na twarz przy użyciu dłoni, aby zamienić żel do golenia w bogatą pianę. Masuj skórę okrągłymi ruchami, aby podnieść włosy i zapewnić precyzyjne i skuteczne golenie.

155,00zł

Dodaj do listy zakupów