Poznaj nasze promocje i nowości

Zapisz się na nasz newsletter, aby otrzymywać informacje o nowościach i promocjach w Perfumeri Niszowej Lulua.

Podobnie jak Ty nie lubimy SPAMu - zapewniamy, że będziesz otrzymywać nie więcej niż 1 wiadomość miesięcznie.
Przewiń do strony

Concrete 80 ml EDP

COMME des GARÇONS
W świecie, w którym beton jest wszechobecny, w  którym miejski pejzaż tworzą szare, nijakie konstrukcje, teraz zostaje mu nadany całkowicie inny kontekst: wyjątkowo dopracowane królestwo zapachu. Tutaj monotonia traktowana jest jak skarb, wszelkie stereotypy zostają obalone.
Ten uniwersalny materiał zyskuje nieprzewidywalną formę.
Badanie destrukcji, konstrukcji i kreacji.
Concrete jest zapachem, w którym uprzedzenia względem tego tworzywa są z łatwością zburzone, torując drogę czemuś nowemu.

Destrukcja, konstrukcja, kreacja.
Destrukcja: bogactwo drzewa sandałowego zostaje rozbite, by obnażyć jego esencję – to radykalnie nowy zapach.

Konstrukcja: nowe przeciwieństwa są stworzone poprzez podobne materiały. Industrialna syntetyczność przebija naturalną bliskość: pełen sztuczności różany tlenek zniekształca naturalną drzewną obfitość.

Kreacja: warstwy balsamicznego ciepła łączone metalicznymi szwami są oparte na podstawie charakterystycznego dla Comme des Garcons przyprawowego podpisu.

Design
Kompozycja znajduje się w obrębie skorupy betonu i szkła, jest ręcznie wykończony i trzymany w kopercie z folii bąbelkowej.

Beton nie będzie już dłużej hegemonem, tutaj każde jego naczynko jest unikalnie uformowane. Nieregularność jest celebrowana. Materiał ten wydobyty z monolitycznego szkieletu ma zdumiewający wpływ. Przywołuje nowe interpretacje i doznania. Indagacja podmiotowości i kontekstu, tutaj archetypy piękna i konwencji luksusu są całkowicie przemilczane przez Comme des Garcons.
Wyjątkowy zapach stworzony z fragmentów podobieństw. Concrete jest destrukcyjnym sposobem wydobycia istoty designu i przeistoczeniu jej w zapach.

695,00zł

10,00zł

Dodaj do listy zakupów