Poznaj nasze promocje i nowości

Zapisz się na nasz newsletter, aby otrzymywać informacje o nowościach i promocjach w Perfumeri Niszowej Lulua.

Podobnie jak Ty nie lubimy SPAMu - zapewniamy, że będziesz otrzymywać nie więcej niż 1 wiadomość miesięcznie.
Przewiń do strony
Woodcut 30 ml Zobacz większe

Woodcut 100 ml Ekstrakt

OLYMPIC ORCHIDS
Zapach został stworzony w 2014 roku, a rok później zdobył nagrodę “Art and Olfaction Award” w kategorii dzieł ręcznie wykonanych.
Myślą wiadącą przy tworzeniu zapachu Woodcut było połączenie współczesnego społeczeństwa bazującego na technologii z surową naturą. Mocne i delikatne linie przecinają się tworząc opowieść o ludziach, którzy dokonali zniszczeń na Ziemi. Zapach przenosi nas w mroczne miejsca gdzie widzimy poprzecinane przez piły mechaniczne starożytne drzewa, w których od zarania Ziemi mieszkały starożytne duchy. Z drzew spływają soki żywiczne, a przypalona kora spada z nich niczym kapiące łzy. Wszystko to otacza zapach karmelu i spalonego cukru.    
Insiracją do powstania zapachu były miejsca budowy, w których dopiero co zostały wycięte wiekowe drzewa tylko po to, by zagospodarować je na nowo. Zapach ciętego drewna jest upajająco piekny i prymitywny niczym ulotne spojrzenie na niewidzialną istotę życia, która spływa na ziemię jako ofiara ludzkiej chciwości.

Nuty zapachowe: uzyskany metodą destylacji frakcyjnej zapach sosny oraz cedru, absolut dębu, balsam tolu, olibanum, karmel, spalony cukier, wanilia

540,00zł

Dodaj do listy zakupów