Poznaj nasze promocje i nowości

Zapisz się na nasz newsletter, aby otrzymywać informacje o nowościach i promocjach w Perfumeri Niszowej Lulua.

Podobnie jak Ty nie lubimy SPAMu - zapewniamy, że będziesz otrzymywać nie więcej niż 1 wiadomość miesięcznie.
Przewiń do strony
Attaquer le Soleil Marquis de Sade 50 ml EDP Zobacz większe

Attaquer le Soleil Marquis de Sade 50 ml EDP

ETAT LIBRE d'ORANGE
Przeprowadzić szturm na Słońce i przyciągnąć je do Ziemi pogrążając ją w wiecznej ciemności – co za skandaliczny pomysł! Ale taki właśnie był Donatien Alphonse François, markiz de Sade – skandalista w najczystszej odsłonie. Przybierał wiele ról: od pisarza, przez rewolucjonistę i filozofa po rozpustnika. Sprzeciwiał się normom społecznym i żądał niczym nieskrępowanej wolności. Kwestionował każde założenie na temat miłości i piękna, ba! Kwestionował też każde założenie na temat złości i przemocy. Był człowiekiem, dla którego nie istniały tematy tabu. Markiz de Sade chciał szturmem powziąć Słońce i za jego pomocą wzniecić płomień rewolucji obyczajowej na Ziemi; wyzwolić lud od uprzedzeń i przełamać bariery, które wstrzymywały ów lud przed akceptacją własnych pragnień i pożądań.

Dlatego Etat Libre d’Orange, marka, która słynie z kontrowersyjnych pomysłów, w tak dużym stopniu się z nim utożsamia. Dlatego Markiz de Sade dołączył do rodziny zapachów skandalicznych, zapachów, które celebrują skrajność i odwagę. Uczcił to z przyjemnością. I z odrobiną bólu…

Etat Libre d’Orange i Markiz de Sade to para idealna, zdawałoby się, że zesłana przez Boga, ale może to diabeł maczał w tym palce? W każdym razie para ta sprawdza się idealnie i razem wyrusza na podbój Słońca.

349,00zł

8,00zł

Dodaj do listy zakupów