Poznaj nasze promocje i nowości

Zapisz się na nasz newsletter, aby otrzymywać informacje o nowościach i promocjach w Perfumeri Niszowej Lulua.

Podobnie jak Ty nie lubimy SPAMu - zapewniamy, że będziesz otrzymywać nie więcej niż 1 wiadomość miesięcznie.
Przewiń do strony
You Or Someone Like You 50 ml EDP Zobacz większe

You Or Someone Like You 50 ml EDP

ETAT LIBRE d'ORANGE
Los Angeles. To tutaj, w mieście upadłych aniołów, króluje fantazja.

W Drodze Jack Kerouac opisuje Los Angeles jako najbardziej samotne i brutalne miasto w całych Stanach Zjednoczonych. Alvy Singer w Annie Hall Woodego Allena mówi z kolei, że „jedynym kulturalnym zajęciem w Los Angeles jest możliwość skrętu w prawo na czerwonym świetle”.

Jednak to tutaj docierają w końcu wszyscy marzyciele. To tutaj, w mieście niekończących się możliwości, w mieście gdzie nadzieja jest wieczna, postanawiają szukać szczęścia, miłości, pieniędzy i sławy. Wabią ich obietnice spełnienia najskrytszych pragnień, wciągając coraz głębiej w ten betonowy raj.

Czy Los Angeles pachnie? Trudno powiedzieć. Ale Chandler Burr wie wszystko o Los Angeles. Chandler Burr wie też wszystko o zapachach. Dlatego marka Etat Libre d’Orange, tworząc te ciekawą kompozycję, zdecydowała się nazwać ją tytułem powieści Burra, której akcja toczy się właśnie w Los Angeles.

A wy, marzyciele, z waszymi aspiracjami, kwitniecie, by po chwili uschnąć, ale nie tracicie nadziei, nie poddajecie się. Ciągle przybywacie do Los Angeles i czasami zostajecie tu na dłużej.

Bo może ktoś, kiedyś właśnie na ciebie wskaże palcem, właśnie ciebie będzie szukał, właśnie ciebie będzie pożądał. Ciebie albo kogoś takiego jak ty.

349,00zł

8,00zł

Dodaj do listy zakupów