Poznaj nasze promocje i nowości

Zapisz się na nasz newsletter, aby otrzymywać informacje o nowościach i promocjach w Perfumeri Niszowej Lulua.

Podobnie jak Ty nie lubimy SPAMu - zapewniamy, że będziesz otrzymywać nie więcej niż 1 wiadomość miesięcznie.
Przewiń do strony

Bat 60 ml Ekstrakt

ZOOLOGIST
NIETOPERZ

Mistyczne, tajemnicze szepty unoszące się nad kocem utkanym z atramentowych chmur. Cienie owiane mrokiem rozpływają się w świetle księżyca. Enigmatyczne nietoperze, jedyne ssaki, które potrafią latać, szybują w ciemnościach.

Bat wyruszy z tobą w nocną odyseję. Powędrujesz z owocożernym nietoperzem na najbardziej smakowitą ucztę po obfitującej w soczyste owoce dżungli, zanim trafisz do najskrytszych zakamarków jego przepastnego domu. Słodkie figi sykomory i miękkie owoce upoją cię swoim uzależniającym aromatem, jednocześnie kusząc mineralnymi akcentami, które wytworzą solidną ramę otaczającą nuty wilgotnej ziemi i korzeni roślin. Piżmo smuży wokół ciebie unosząc się na swoich niezliczonych skórzanych skrzydłach. Pozwól sobie dryfować będąc spowitym w ciemnościach.

Bat został stworzony przez Dr. Ellen Covey – laureatkę Art and Olfaction Awards 2015. Jest mistrzem w dziedzinie perfumiarstwa i profesorem uniwersyteckim. Prowadziła badania na temat życia nietoperzy przez długi czas, dzięki czemu teraz może podzielić się z nami swoimi odkryciami, przemycając zdobytą wiedzę w tym „jedynym w swoim rodzaju” zapachu.

Nuty głowy: banan, miękkie owoce, wilgotna ziemia,
Nuty serca: figa, owoce tropikalne, nuty mineralne, mirra, żywice, korzenie roślin,
Nuty bazy: puszyste piżmo*, skóra*, wetiwer, drewno sandałowe, bób tonka

*Nuty syntetyczne. Bat EDP nie zawiera produktów pochodzenia zwierzęcego.

590,00zł

10,00zł

Dodaj do listy zakupów