Poznaj nasze promocje i nowości

Zapisz się na nasz newsletter, aby otrzymywać informacje o nowościach i promocjach w Perfumeri Niszowej Lulua.

Podobnie jak Ty nie lubimy SPAMu - zapewniamy, że będziesz otrzymywać nie więcej niż 1 wiadomość miesięcznie.
Przewiń do strony

Perfumeria LuluaLulua w języku arabskim oznacza "perła". 


       Od 2007 roku oddajemy się nieustannym poszukiwaniom, których owocem są jedynie najwybitniejsze i najbardziej oryginalne kompozycje, mając nadzieję zaspokoić potrzeby najbardziej wymagających Klientów.

       Wierzymy, iż oferując szeroką gamę niszowych, rzadko spotykanych zapachów, rozbudzimy zainteresowanie zarówno nowicjuszy, jak i koneserów, dając możliwość wyrażenia swojej indywidualności w nowy, niespotykany wcześniej sposób.

       Zapraszamy do perfumerii Lulua, gdzie czekają na Państwa wyjątkowe zapachy. Perfumy, którym można zaufać, które uwodzą i odmieniają świat wokół nas, sprawiają, że czujemy się absolutnie wyjątkowo.

       Perfumeria Lulua mieści się na jednej z najbardziej malowniczych uliczek Kazimierza, wśród małych galerii i zacisznych kawiarenek. Naszym celem było stworzenie miejsca o przyjaznej atmosferze, w którym spędzanie czasu będzie więcej, niż tylko zakupem. Zapach tworzy integralną część noszącej go osoby, dlatego oferujemy przestrzeń, w której można zatrzymać się i w spokoju wypróbować każdą ze stojących na półkach, niepowtarzalnych kompozycji.

       Naszym Klientom oferujemy również szeroki wybór ekskluzywnych przyborów do golenia oraz innych produktów uszlachetniających codzienną pielęgnację ciała.


Perfumeria Lulua