Poznaj nasze promocje i nowości

Zapisz się na nasz newsletter, aby otrzymywać informacje o nowościach i promocjach w Perfumeri Niszowej Lulua.

Podobnie jak Ty nie lubimy SPAMu - zapewniamy, że będziesz otrzymywać nie więcej niż 1 wiadomość miesięcznie.
Przewiń do strony
Kosmetyki do golenia
Golenie zarostu wymaga jego zmiękczenia, w przeciwnym razie może dojść do zaczerwienienia skóry. Nie warto tego bagatelizować, ponieważ podrażnienia po goleniu mogą nieść przykre konsekwencje. Krem do golenia skutecznie zmiękcza zarost, a woda po goleniu nawilża skórę. Warto również wypróbować krem lub mydło do golenia, które uchronią cer...
Golenie zarostu wymaga jego zmiękczenia, w przeciwnym razie może dojść do zaczerwienienia skóry. Nie warto tego bagatelizować, ponieważ podrażnienia po goleniu mogą nieść przykre konsekwencje. Krem do golenia skutecznie zmiękcza zarost, a woda po goleniu nawilża skórę. Warto również wypróbować krem lub mydło do golenia, które uchronią cerę przed wysuszeniem.  Oferowane przez nas kosmetyki męskie zapewnią precyzyjne i bezpieczne golenie twarzy.
Więcej
na stronę
Pokazuje 25 - 36 z 91 elementów
 • GEO.F. TRUMPER

  Uniwersalna emulsja  niezbędna w codziennym rytuale golenia. Odżywcza emulsja może służyć jako balsam przed goleniem, nawilżając skórę i zmiękczając zarost przed goleniem lub/i jako balsam po goleniu. Szczególnie polecany dla Panów z twardym zarostem, wrażliwą i suchą...

 • GEO.F. TRUMPER

  Mydło do golenia z dodatkiem olejku kokosowego. Mydło stanowi uzupełnienie drewnianego etui. Luksusowe mydło do golenia daje gwarancję perfekcyjnego golenia za każdym razem.    Szczególnie polecane do skóry wrażliwej i suchej.  

 • GEO.F. TRUMPER

  Mydło do golenia z dodatkiem olejku migdałowego. Mydło stanowi uzupełnienie drewnianego etui. Luksusowe mydło do golenia daje gwarancję perfekcyjnego golenia za każdym razem.    Szczególnie polecane do skóry wrażliwej i suchej.  

 • GEO.F. TRUMPER

  Mydło do golenia o zapachu fiołka. Mydło stanowi uzupełnienie drewnianego etui. Luksusowe mydło do golenia daje gwarancję perfekcyjnego golenia za każdym razem.   

 • GEO.F. TRUMPER

  Mydło do golenia z olejkiem różanym. Mydło stanowi uzupełnienie drewnianego etui. Luksusowe mydło do golenia daje gwarancję perfekcyjnego golenia za każdym razem.    Szczególnie polecane do skóry wrażliwej.  

 • GEO.F. TRUMPER

  Mydło stanowi uzupełnienie drewnianego etui.   Tradycyjne mydło do golenia Geo F. Trumper w drewnianym eleganckim naczyńku. Ma ciepły, intensywny tradycyjny angielski aromat. Receptura przetrwała niezmieniona do dziś. To ciepłe i zmysłowe połączenie drzewa sandałowego, piżma oraz mchu...

 • GEO.F. TRUMPER

  Mydło do golenia z dodatkiem olejku kokosowego w pojemniku drewnianym. Tworzone według tradycyjnej receptury.   Szczególnie polecane dla skóry suchej i wrażliwej.  

 • GEO.F. TRUMPER

  Mydło do golenia z dodatkiem olejku różanego w pojemniku drewnianym. Tworzone według tradycyjnej receptury.   Szczególnie polecane dla skóry suchej i wrażliwej.  

 • GEO.F. TRUMPER

  Mydło do golenia o zapachu fiołka w pojemniku drewnianym. Tworzone według tradycyjnej receptury.    

 • GEO.F. TRUMPER

  Mydło do golenia o zapachu drewna sandałowego w pojemniku drewnianym. Tworzone według tradycyjnej receptury.  

 • GEO.F. TRUMPER

  Mydło do golenia o zapachu migdałów w pojemniku drewnianym. Tworzone według tradycyjnej receptury.   Szczególnie polecane do suchej  i wrażliwej skóry

 • GEO.F. TRUMPER

  Mydło do golenia o zapachu limonki w pojemniku drewnianym. Tworzone według tradycyjnej receptury.

  Tylko online
Pokazuje 25 - 36 z 91 elementów