Poznaj nasze promocje i nowości

Zapisz się na nasz newsletter, aby otrzymywać informacje o nowościach i promocjach w Perfumeri Niszowej Lulua.

Podobnie jak Ty nie lubimy SPAMu - zapewniamy, że będziesz otrzymywać nie więcej niż 1 wiadomość miesięcznie.
Przewiń do strony

CEANO COSMETICS


Kosmetyki do pielęgnacji ciała Ceano Cosmetics

Ceano Cosmetic to łotewska firma założona w 2005 roku produkująca wysokiej jakości ręcznie robione kosmetyki do kąpieli i pielęgnacji ciała. Swoją siedzibę mają nad Morzem Bałtyckim – w Rydze, gdzie powstają eksportowane na cały świat kosmetyki naturalne.

Wszystkie produkty Ceano Cosmetic wytwarzane są z naturalnych składników takich jak: oleje, wyciągi roślinne, suszone rośliny, olejki eteryczne, wosk pszczeli.  Firma stara się pielęgnować tradycję i zamyka w każdym ze swoich produktów magiczne działanie roślin. Kosmetyki naturalne Ceano Cosmetic to nie tylko płyny do kąpieli, mleczka do ciała i ręcznie robione mydła. To bogactwo produktów pochodzenia naturalnego o pięknym owocowym zapachu, które nie tylko oczyszczają, ale chronią skórę przed utratą wilgoci. Zamień więc swoją łazienkę we własne domowe SPA.
na stronę
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
  • CEANO COSMETICS

    Kremowe kuleczki do kąpieli wzbogacone najwyższej jakości masłem kakaowym, masłem Shea i olejem migdałowym, głęboko nawilżają i odżywiają skórę. Kuleczki zawierają naturalne olejki eteryczne, dzięki czemu kąpiel staje się jeszcze przyjemniejsza. Kuleczka Rose pachnie kwiatem róży.

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji