Poznaj nasze promocje i nowości

Zapisz się na nasz newsletter, aby otrzymywać informacje o nowościach i promocjach w Perfumeri Niszowej Lulua.

Podobnie jak Ty nie lubimy SPAMu - zapewniamy, że będziesz otrzymywać nie więcej niż 1 wiadomość miesięcznie.
Przewiń do strony

SLUMBERHOUSE

Slumberhouse

Slumberhouse to niszowa marka ze Stanów, tworząca ekscentryczne zapachy.  Nieporównywalne z żadnymi innymi.


Zapachy Slumberhouse są tworzone w bardzo niewielkim nakładzie. Każdy z nich jest głęboką, złożoną kompozycją. Żaden z zapachów nie jest zwyczajny, w tych kompozycjach nie ma miejsca na pustkę czy nudę.

Do produkcji zapachów tej marki często wykorzystywane są rzadko używane w perfumiarstwie  naturalne esencje zapachowe o wysokiej koncentracji.

na stronę
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
  • Przejrzysta metaliczno - ziołowa kompozycja oparta na anyżu gwieździstym, doprawiona świeżą nutą skórki jabłka, liściem zielonej mięty, sosną i bergamotką. Całość opruszona została mineralnymi akordami, żywicą Copaiba i drewnem sandałowym.

  • Nuty zapachowe: morela, truskawka, wanilia, liście tytoniu, ambra, pergamin, miód, nalewka z Artemisi (bylica).Nowe opakowanie zewnętrzne (czarny aksamitny woreczek)

  • Imperium imperium imperiumCesarzowe ambicje wysłannicy i emisariuszeSłońce uciekaWalka z wiatrakamiNuty zapachowe: goździk, mięta, popiół, skóra, irys, czystek, kozie futro, mechNowe opakowanie zewnętrzne (czarny, aksamitny woreczek)

  • Wiociokrzewiowy, cienisty żywioł i zegar pełen słońcaCygaro owinięte piżmowym liściemZ pachnącą brzoskwinią zawleczką.Miejsce, w którym świat staje się na tyle cichy i niezmienny, że na wszystkie strony rozchodzi się w nim mój własny (u)śmiech...Nuty zapachowe: tytoń, brzoskwinia,...

  • Bordowy jak wino zmrok przysłania szklące się lodowate niebo nad cichą, okrytą śnieżnym puchem doliną. Drobne, błyszczące z oddali gwiazdki opadają łagodnie na sosnową wilgotną ściółkę. Magiczna, buńczuczna północ przynosi mroźny oddech grudnia, a w nim kadzidlane ciepło palonego...

  • Nur w soczyste pokrzywy Haust czekoladowego mroku Bez końca śnione marzenie Nuty zapachowe: dąb, gwajak, mahoń, kakao, wanilia, oregano, whisky, balsam peru

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów