Poznaj nasze promocje i nowości

Zapisz się na nasz newsletter, aby otrzymywać informacje o nowościach i promocjach w Perfumeri Niszowej Lulua.

Podobnie jak Ty nie lubimy SPAMu - zapewniamy, że będziesz otrzymywać nie więcej niż 1 wiadomość miesięcznie.
Przewiń do strony

ETAT LIBRE d'ORANGE

ELdO

Perfumy francuskie Etat Libre D`Orange

Etat Libre D`Orange to francuskie perfumy dla prawdziwych amatorów niecodziennych zapachów. Ich twórca, Etienne de Swardt, pochodzi z południowej Afryki, stąd zaczerpnął inspiracje do nazwania marki. Drogę do Paryża utorował sobie pracując wcześniej dla takich domów mody jak Givenchy czy LVMH. Zapoczątkowanie domu perfumeryjnego w 2006 roku jest jego odpowiedzią na ramy narzucone przez tradycyjne perfumiarstwo i współczesne tabu. Wyraża to przewrotnym mottem marki "Le parfume est mort, vive le parfum!" -Perfumy zmarły, niech żyją perfumy!

Oryginalne perfumy francuskie Etat Libre D`Orange szybko zyskały reputację wyzywających i nietypowych kompozycji noszących kontrowersyjne nazwy i oprawę. Z wybuchowej mieszanki ironii, doskonałych materii i dwuznacznych nazw powstały najpiękniejsze zapachy, które intrygują, zaskakują, poruszają, a przede wszystkim uwodzą, uwodzą, uwodzą!

Swardt współpracuje z doświadczonymi perfumiarzami, a siebie nazywa "edytorem" domu perfumeryjnego. Za wyjątkową estetykę opakowań odpowiedzialny jest zespół Ich & Carl.


Etat Libre d'Orange
Unikalny, szykowny i ekstrawagancki, Paryski styl.

 

Etienne de Swardt, pochodzi z południowej Afryki, stamtąd zaczerpnął inspiracje do nazwania marki. Drogę do Paryża utorował pracując wcześniej dla takich domów mody jak Givenchy czy LVMH. 


Zapoczątkowanie domu perfumeryjnego w 2006 roku jest jego odpowiedzią na ramy narzucone przez tradycyjne perfumiarstwo i współczesne tabu. Wyraża to przewrotnym mottem marki "Le parfume est mort, vive le parfum!" -Perfumy zmarły, niech żyją perfumy!
 
ELDO szybko zyskał reputacje wyzywających i nietypowych kompozycji noszących kontrowersyjne nazwy i oprawę.

Swardt współpracuje z doświadczonymi perfumiarzami, a siebie nazywa "edytorem" domu perfumeryjnego. Za wyjątkową estetykę opakowań odpowiedzialny jest zespół Ich & Carl.
Autor definiuje swoje dzieło jako szczere i egzystencjonalne z francuskim pojęciem filozoficznym.
Tłumaczy, 'jeśli chcesz pozostać żywym, musisz tworzyć, jeśli tego zaniechasz, nie istniejesz' ELDO nie jest tylko marka perfumeryjną; jest prawdziwym stanem umysłu, radości, emocji.

Nikt nie pozostaje obojętnym wobec zmysłowych i intrygujących kompozycji, poprzez które Etat Libre d'Orange
oferuje swoim klientom poszukiwanie wolności w olfaktorycznym erotyzmie.

"Dołącz do naszej republiki, gdzie celebrujemy wolność z pasja..."
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 50 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 50 elementów