Poznaj nasze promocje i nowości

Zapisz się na nasz newsletter, aby otrzymywać informacje o nowościach i promocjach w Perfumeri Niszowej Lulua.

Podobnie jak Ty nie lubimy SPAMu - zapewniamy, że będziesz otrzymywać nie więcej niż 1 wiadomość miesięcznie.
Przewiń do strony

JUL ET MAD

Jul et Mad

Francuskie perfumy Jul et Mad

Spotkanie dwóch osób na ulicach Paryża, zderzenie się kultur, kontynentów, pasji, osobowości. Powiodło ono do magicznego romansu Julien i Madaline, i w konsekwencji do stworzenia kolekcji wspaniałych zapachów. Para twórców wykreowała perfumy niszowe, które mają odtwarzać magiczne momenty historii ich miłości. Każdy z zapachów  tworząc z pasją jaka towarzyszyła im w miejscach, których nazwy uwieńczają flakony ekstraktów. Oryginalne perfumy są opakowane w ręcznie robione, białe, lakierowane pudełka. To kwintesencja elegancji i luksusu w jednym. Najpiękniejsze zapachy Jul et mad zamknięte są  w zdobione flakony z najwyższej półki.

 


Spotkanie dwóch osób na ulicach Paryża, zderzenie się kultur, kontynentów, pasji, osobowości. Powiodło ono do magicznego romansu Julien i Madaline, w konsekwencji do stworzenia kolekcji wspaniałych perfum. Para twórców wykreowała kompozycje, które mają odtwarzać magiczne momenty historii ich miłości. Każdy z zapachów tworząc z pasją jaka towarzyszyła im w miejscach, których nazwy uwieńczają flakony ekstraktów.


Kompozycje stworzone są w tradycji francuskiego perfumiarstwa, z wykorzystaniem najszlachetniejszych składników. Te wypełnione emocjami kompozycje cechuje intensywność, ponadprzeciętna projekcja i czas utrzymywania się.

na stronę
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
  • Wyprzedaż!

    JUL ET MAD

    Elegancki i wyrafinowany zapach.   To zapach, który uosabia obraz idealnego dualizmu: klasyczny i nowoczesny zarazem, kobiecy i męski jednocześnie, dziwnie znajomy ale cechujący się oryginalnością… prawdziwa "coup de foudre" między dwiema duszami na tarasie paryskiej...

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji