Poznaj nasze promocje i nowości

Zapisz się na nasz newsletter, aby otrzymywać informacje o nowościach i promocjach w Perfumeri Niszowej Lulua.

Podobnie jak Ty nie lubimy SPAMu - zapewniamy, że będziesz otrzymywać nie więcej niż 1 wiadomość miesięcznie.
Przewiń do strony

D. S. & DURGA

Durga
Luksusowe produkty D. S. & DURGA

D. S. & Durga to amerykańska marka, która produkuje najlepsze perfumy, oparte o naturalne składniki wysokiego gatunku. Są to zapachy niszowe przygotowywane na miejscu, w niewielkich partiach.

Wiele eterycznych inspiracji czerpanych jest z zapomnianej już tradycji zielarstwa, ojczystych lekarskich rytuałów, mitów i legend dawnej Ameryki. Oryginalne perfumy to historie wszelkiej maści poszukiwaczy, wędrowców, rzemieślników, kowbojów, wyzwolonych kobiet, salonowych awantur – fragmenty w połowie prawdziwych legend, wydarzeń, ruchów wyzwoleńczych odległych krain.

D. S. & Durga to dusza przedindustrialnej wsi Północnej Ameryki. Procesy pozyskiwania drogocennych esencji są czasochłonne i mało wydajne, dzięki czemu jakość wygrywa z ilością.

HYLNDS to linia poszukująca drogi do opowieści o mitycznych krainach Północnej Europy, śledząca legendy z okresu średniowiecza, epoki żelaza i czasów Wikingów. Oryginalne perfumy zamknięte we flakonach tej linii są wynikiem aromatycznej analizy realnych miejsc i artystycznej kreacji, przywołującej z niepamięci najlepsze zapachy pierwotnych ludów anglosaskich.D. S. & Durga to amerykańska marka specjalizująca się w produkcji wyjątkowych kompozycji, opartych na naturalnych surowcach najlepszego gatunku. Wszystkie zapachy przygotowywane są na miejscu, w niewielkich partiach.
Wiele eterycznych inspiracji czerpanych jest z przestarzałej już tradycji zielarstwa, ojczystych lekarskich rytuałów, mitów i legend dawnej Ameryki. Poszczególne zapachy to historie wszelkiej maści poszukiwaczy, wędrowców, rzemieślników, kowbojów, wyzwolonych kobiet, salonowych awantur – fragmenty w połowie prawdziwych legend, wydarzeń, ruchów wyzwoleńczych odległych krain.
D. S. & Durga to dusza przedindustrialnej wsi Północnej Ameryki. Procesy pozyskiwania drogocennych esencji są czasochłonne i mało wydajne dzięki czemu jakość wygrywa z ilością.
HYLNDS to linia poszukująca drogi do opowieści o mitycznych krainach Północnej Europy, śledząca legendy z okresu średniowiecza, epoki żelaza i czasów Wikingów. Wonie zamknięte we flakonach tej linii są wynikiem aromatycznej analizy realnych miejsc i artystycznej kreacji przywołującej z niepamięci zapachy pierwotnych ludów anglosaskich.

na stronę
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów