Poznaj nasze promocje i nowości

Zapisz się na nasz newsletter, aby otrzymywać informacje o nowościach i promocjach w Perfumeri Niszowej Lulua.

Podobnie jak Ty nie lubimy SPAMu - zapewniamy, że będziesz otrzymywać nie więcej niż 1 wiadomość miesięcznie.
Przewiń do strony

BLOOD CONCEPT
Perfumy włoskie Blood Concept

Włoskie perfumy Blood Concept to zapachy inspirowane pulsującym, wibrującym życiem którego nośnikiem jest… krew. Ekskluzywne perfumy tej marki to seria czterech grup krwi: 0, A, B, AB,plazmy, czyli osocza krwi oraz trzech najnowszych linii: czarnej, czerwonej i odwróconej. Blood Concept celebruje ludzkie życie i jego różne aspekty. Krew od najdawniejszych czasów jest tajemnicą, budzącą jednocześnie fascynację, szacunek i lęk. Najładniejsze perfumy tej marki to seria 20 kompozycji stworzonych przez: Antoine Lie, Celine Ripert, Philippe Bousseton, Cristian Vermorel, Christian Vermorel i Cyrill Rolland.

 • Włoskie perfumy grupy O to zapachy opiewające pierwotne instynkty, swego rodzaju nuta zapachowa i kod dla „natur pierwotnych”

 • Najlepsze perfumy grupy A to zapach zielony, wzorowany na życiu rolników i zbieraczy z naturalnymi predyspozycjami do wegetarianizmu.

 • Grupa B to oryginalne perfumy inspirowane życiem koczowniczym.

 • Ekskluzywne perfumy AB to najmłodsza genealogicznie grupa krwi przywołująca zapach nowoczesny, techniczny i mineralny.

Perfumy włoskie Blood Concept


Włoskie perfumy Blood Concept to zapachy inspirowane pulsującym, wibrującym życiem którego nośnikiem jest… krew. Ekskluzywne perfumy tej marki to seria czterech grup krwi: 0, A, B, AB,plazmy, czyli osocza krwi oraz trzech najnowszych linii: czarnej, czerwonej i odwróconej. Blood Concept celebruje ludzkie życie i jego różne aspekty. Krew od najdawniejszych czasów jest tajemnicą, budzącą jednocześnie fascynację, szacunek i lęk. Najładniejsze perfumy tej marki to seria 20 kompozycji stworzonych przez: Antoine Lie, Celine Ripert, Philippe Bousseton, Cristian Vermorel, Christian Vermorel i Cyrill Rolland.
 • Włoskie perfumy grupy O to zapachy opiewające pierwotne instynkty, swego rodzaju nuta zapachowa i kod dla „natur pierwotnych”
 • Najlepsze perfumy grupy A to zapach zielony, wzorowany na życiu rolników i zbieraczy z naturalnymi predyspozycjami do wegetarianizmu.
 • Grupa B to oryginalne perfumy inspirowane życiem koczowniczym.
 • Ekskluzywne perfumy AB to najmłodsza genealogicznie grupa krwi przywołująca zapach nowoczesny, techniczny i mineralny.na stronę
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
 • Wyprzedaż!

  BLOOD CONCEPT

  Filiżanka gorącej czekolady i kawałek „specjalnego“ ciastka z coffee shop’u. Wizjonerski zapach wywołujący dreszczyk emocji. Mikstura składników z całego świata.Nuty zapachowe: cytryna, artemizja, pieprz syczuański, czystek, kakao, benzoin, elemi, tytoń, piżmo, fasola tonka

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji